wordpress themes.

Wiadomości

Ważne/Важливо – Maidan/Майдан

Ви їдете на кордон, проходите кордон з Україною а на польському кордоні заявляєте про те що хочете отримати притулок у Польщі. З того моменту починається процедура надання статусу біженця. Це неприємна бюрократична процедура, однак люди проходять її тому що небезпечно жити в країні. Для того щоби довести небезпеку для Вашого життя потрібні фотодокази – це найкраще, також звукові погрози, статті в газетах, тощо. Щось що буде незаперечним доказом погрози для Вашого життя і життя вашої сімї. Більше інформації:

http://www.udsc.gov.pl/Kto,moze,zlozyc,wniosek,o,nadanie,statusu,uchodzcy,1349.html

ДЛЯ ТИХ ХТО ВИРІШИТЬ ПРОСИТИ ПРИТУЛКУ В ПОЛЬЩІ:

Вам не обовязково мати візу, важливо мати паспорт закордонний тому що саме цей документ буде підтвердженням Вашої особи, Вам потрібно буде з паспортами пройти український кордон, а на польському заявити що Ви хочете подати заяву на отримання мстатусу біженця. Там паспорт забирають в депозит держави Польща, починається процедура статусу біженця. в ПАСПОРТІ МОЖУТЬ БУТИ ВПИСАНІ НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ, АЛЕ НЕ ОБОВЯЗКОВО. НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЦЬОГО. ТИМ БІЛЬШЕ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ЯКЩО БУДЕ ВИЇЖДЖАТИ СІМЯ В ПОВНОМУ СКЛАДІ.

У звя’зку з подіями в Україні управління з питань іноземців приймає заходи щодо підтримки громадян цієї країни.
В рамках вищезгаданих заходів УзСІ співпрацює з довідковим центром для громадян України, який розпочав свою роботу завдяки діям столичної міської влади та мазовецькій воєводскій адміністрації (варшавській обласній адміністрації), а також приймає власні інформаційні заходи щодо справ, які належать до компетенцій нашого управління.

З метою забезпечення кращого доступу до інформації, в управлінні з питань іноземців розпочав роботу телефонний довідковий ресурс, (можна телефонувати з понеділка по п’ятницю з 8.15 до 18.00 – варшавського часу; не забувайте про одногодинну різницю в часі), де ви можете отримати інформацію щодо (телефонний код варшави – 22):
• Легалізації перебування іноземців: тел. +48 694 442 668
• Процедури отримання статусу біженця: тел. +48 (22) 60 142 57
• Соціальної допомоги для бажаючих отримати статус біженця: тел. +48 723 982 606

http://www.udsc.gov.pl/ZLOZENIE,WNIOSKU,O,NADANIE,STATUSU,UCHODZCY,1346.html

ДУЖЕ ВАЖЛИВА ПОДІЯ І ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАС, УКРАЇНЦІВ В ПОЛЬЩІ –  В ВАРШАВІ ВІДКРИТО ПУНКТ КОНСУЛЬТАЦІЙ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ. АДРЕСА – ВУЛИЦЯ НОВИ СЬВЯТ (NOWY ŚWIAT) 63. Доїхати можна автобусами № 222, 503, 175, 116, 128, 180, 111 – до зупинки ОРДИНАТСЬКА. консультації надають представник відділу справ іноземців Мазовецького воєводства (наша любима ДЛУГА 5), представники неурядових організацій, службовець ПРИКОРДОННОЇ ОХОРОНИ. Всі досвідчені і доброзичливі дають повні поради в питаннях міграційного законодавства. На зустріч з ними приходьте найкраще з документами, питаннями.

В зв’язку з інформаціями про нові акти насильства в Україні пригадуємо, що особи з України, які потребують безкоштовної юридичної чи психологічної допомоги або помочі в акліматизації в Польщі можуть зголошуватися до Фундації «Оцаленє» (Fundacja „Ocalenie”) у Варшаві, вул. Koszykowa 24 кв. 1 (тел.: +48 22 828 04 50, e-mail: cpc@cpc.org.pl) та Ломжи: вул. Dmowskiego 1E (тел.: +48 86 214 16 57, e-mail: fundacja@fundacjaocalenie.org.pl)